Trudne powroty i nowe początki

Zostawić wszystko za sobą

Ludzkie życie najczęściej dzieli się na przeszłość, teraźniejszość i przyszłość, które składają się z różnorodnych wspomnień, planów, marzeń i wyzwań. Nierzadko przeszłość kształtowana przez trudne i bolesne wydarzenia staje się czymś, o czym pragnie się zapomnieć, przekreślić grubą linią i rozpocząć wszystko od nowa. Nie jest to niestety takie proste, bo kapryśny los lubi płatać figle i przypominać o wielu wstydliwych momentach, a niekiedy i skrywanych starannie tajemnicach. Doskonale przekonała się o tym Mackenzie Harris – główna bohaterka książki pod tytułem „Zakochani po uszy” autorstwa Jenn McKinlay.

Zmierzyć się z przeszłością

Mackenzie pozostawiła za sobą przeszłość, opuszczając rodzinne miasteczko Bluff Point i decydując się na ułożenie sobie życia gdzie indziej. Nie była to przypadkowa decyzja, bowiem taki wybór spowodowany był upokarzającym i łamiącym serce doświadczeniem – Mackenzie została porzucona przed ołtarzem. Choć od tego druzgocącego wydarzenia minęło już wiele lat, powrót nie jest dla dziewczyny łatwy. Nie ma jednak wyjścia, gdyż musi pojawić się na ślubie swojej najlepszej przyjaciółki, a przy okazji podjąć próbę uporania się z własną traumą. Niespodziewanie Mackenzie znajduje porzuconego szczeniaka, którym bez namysłu postanawia się zaopiekować. Zwierzę wymaga profesjonalnej pomocy, dlatego też udaje się z nim do weterynarza, którym jest nie kto inny, jak Gavin – jej stary znajomy. Przystojny, troskliwy i od dawna zakochany w dziewczynie wydaje się być dla niej idealnym partnerem. Stan szczeniaka sprawia, że konieczność częstych wizyt przekłada się na sporą ilość czasu, jaką Gavin i Mackenzie ze sobą spędzają. Czy dzięki temu zbliżą się do siebie, a dziewczyna odwzajemni ciepłe uczucia weterynarza? I czy przeszłość nie stanie im na drodze do szczęścia przeżywanego w chwili obecnej? Odpowiedzi na te pytania należy szukać na kartach książki!

„Zakochani po uszy” to pierwszy tom z cyklu książek noszącego tytuł „Bluff Point”. W tej serii ukazały się również: „Wyszczekana miłość” oraz 

„Z łapą na sercu”. Wszystkie pełnią rolę napawających optymizmem, emocjonalnych historii, w których oprócz ludzi głównymi bohaterami są zwierzęta: psy, koty i papugi.

Jenn McKinlay to popularna amerykańska autorka, specjalizująca się głównie w literaturze kobiecej i romantycznej. Wydane przez nią publikacje szybko zyskały miano bestsellerów. Znaczący wpływ ma na to fakt, że pisarka tworzy książki pełne znakomicie wykreowanych bohaterów, którzy mierzą się z życiowymi, bliskimi czytelnikom problemami.